בימינו בקשת הלוואה אינה דבר מביש ונדיר. כתוצאה מיוקר המחייה הגבוהה בישראל, יותר ויותר אנשים פונים לגורמים פיננסיים כאלה ואחרים בבקשת הלוואה מסוימת, לצרכים מסוימים

בעבר היה נהוג לחשוב כי הלוואה ניתן לקבל רק דרך הבנק בו אנו חברים, ובו מנוהל החשבון שלו. מצב זה גרם לעיכוב רב בקבלת הלוואה מאנשים שקיבלו סירוב מהבנק שלהם, וכלל לא ידעו שקיימת אופציה חלופית.

היום, הדבר נעשה קצת יותר ברור לכלל. הלוואה ניתן לקבל מכל גורן בנקאי שהוא, ללא קשר אם אתם חברים באותו בנק או לא. כך שפעם הבאה שחלילה תקבלו סירוב להלוואה דרך הבנק שלכם, דעו כי תוכלו לקבלה דרך בנקים אחרים. או לחילופין – מגורמים פיננסיים אחרים, אשר מספקים שירות הלוואות לכל אדם, ללא הבדל.

מכיוון שלכל אחד חשבון בנק בעל סכום שונה, ותנאים שונים, כך בהתאם גם תנאי ההלוואה. ההלוואה מותנית על פי מצבו הפיננסי של כל אחד, באופן אישי ופרטי. מעבר לכך, זכרו כי כל בנק פועל על פי תנאים שונים לנתינת הלוואות, ועל כן, עליכם להימצא מותאמים לגוף המלווה, וכן שהתנאים של אותו גוף מלווה יהיו מותאמים ומוסכמים על ידיכם. הלוואה בבנקים השונים תלויה על פי רוב במצב החסכונות של הלקוח המבקש, וכן במצב ההתנהלות הכלכלית שלו, וסכום המשכורת החודשית שלו.

בחלק הבנקים הגדולים קשה מאוד לקבל הלוואה, וכך נוצר מצב שהרבה אנשים נאלצים להתמודד עם דחיות בכל הנוגע לבקשת הלוואה שלהם.

במידה ואתם מנסים לקבל הלוואה ואכן נתקלים בסירוב או דחייה, דעו כי זה לא סוף העולם. היום, בעידן השפע שבו אנו חיים, ישנה אפשרות לקבל הלוואה גם ממקורות הנקראים מקורות חוץ בנקאיים, ומהווים למעשה כגורם פיננסי מלווה, שהוא לא בנק.

הלוואה מגורמים חוץ בנקאיים (הנקראת גם הלוואה חוץ בנקאית) הינה פתרון מומלץ ביותר לאלו אשר התייאשו מניסיונותיהם הכושלים לקבל הלוואה ממספר בנקים שונים. הלוואה חוץ בנקאית ניתן לקבל מגופים כמו חברות אשראי, חברות פנסיה וכלל מקורות אחרים, שייחשבו עבורכם כאמינים ובטוחים לקבלת הלוואה. על פי רוב, גופים חוץ בנקאיים אלה מעניקים הלוואה ללקוחות כל הבנקים, ללא יוצא מן הכלל, ואף בריבית הוגנת ומתחשבת במיוחד. שכן, תנאי ההלוואה גם במקרה הזה – מותאמים אישית ללקוח.

כמו כן, את כלל ההליכים הלוגיסטיים, בכל תהליך קבלת הלוואה ללימודים מאותם גורמים, מלווה לרוב צוות מקצועי במיוחד הכולל רואי חשבון וכלכלנים מובילים. מעבר לכך, יתרונה הגדול של הלוואה ללימודים מגורמים חוץ בנקאיים הוא יתרון המידיות. שכן, בהלוואה חוץ בנקאית, ניתן לקבל את הסכום המבוקש אפילו לאחר 24 שעות מרגע בקשתה. בנוסף, הלוואה יכולה להתבצע לכל מטרה שתעלה על רוחכם, שכן התנאים מאוד נוחים, ומקלים על הלקוחות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *